Tekniknokta, tüm veri depolama ortamlarında veri teknolojileri konusunda uzmanlık kazanmış ve bu konuda hizmet veren bir teknoloji firmasıdır.

Bilişim dünyasına  2008 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız , genç ve dinamik ekibi ile iş dünyasına uygun teknoloji ve kalıcı çözümler üreterek , bilgi seviyesini sürekli arttırmayı ve müşterileri için “ teknoloji hizmetlerinde güvenilir iş ortağı “ olmayı hedefler.

Sunmuş olduğu hizmetlerde deneyim ve birikimleriyle kurumsal ve bireysel müşterilerine danışmanlık, çözüm ve destek sunan Tekniknokta faaliyet alanı arasında

hizmetleri yer almaktadır. Güncel ve yüksek teknolojiye ile birinci sınıf ekipmanlarla donanımlı bir laboratuvara sahibiz, bu donanım ve yazılımları kullanarak, uzun yıllarda kazandığımız tecrübelerimizle birleştirerek hizmetlerimizi sunuyoruz.

Vizyon-Misyon

Bilgi Teknolojileri (BT) sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak hedeflerimizi, her anlamda sürekli büyümek ve yenilenmek üzerine inşaa ediyoruz. Kurumsal misyonumuzu ve vizyonumuzu bu hedeflere paralel olarak şu şekilde yapılandırdık;

  Misyonumuz

  Teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen esnek bir çalışma yapısı kurarak, kaynakların etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak, daima ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirip bu hizmetleri kesintisiz ve güvenilir bir ortamda müşterilerimize sunmaktadır.

  Vizyonumuz

  Bilgi teknolojileri konusundaki yetenek ve tecrübemizi, tasarım gücü ve işlevsellik anlayışımızla birleştirerek, kısa sürede kaliteli çözümler sunmak ve müşterilerimizin amaçları doğrultusunda yürüttüğümüz projeleri başarıya ulaştırmaktır.

Temel İlkelerimiz

  • Güvenilirlik

 

  Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak, beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirerek, verdiğimiz sözü yerine getirmek.

  • Duyarlılık

 

  Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe, çevreye duyarlı ve saygılı olmak.

  • Müşteri Odaklılık

 

  Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde süreklik sağlamak.

  • Açıklık (Şeffaflık)

 

  İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranarak; şeffaf, adil ve dürüst olmak.

  • Çözüm Odaklılık

 

  Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunarak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

  • Esneklik

 

  Yönetimimizin, önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve inisiyatif almasına fırsat tanımak.

Kalite Politikamız

Firmamız, tüm iş süreçlerini uluslararası kalite standartları paralelinde işletir. Bu standartlara bağlı olarak müşterisinin ihtiyaçlarına en uygun çözüm ve ürün paketlerini bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Bu sayede hizmetlerindeki verimliliği sürekli kılarak müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı amaçlar. Ulaştığı noktayı her zaman bir adam daha ileri götürebilecek bir süreç sistemi ile çalışır.

Firmamızın “Kurumsal Kalite Politikası” nın temeli şu esaslara dayanmaktadır:

 • Bilgi birikimi ve yetkinliği, sürekli gelişen insan kaynağı ile uluslararası platformda hizmet vermek
 • Çözüm odaklı müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile kesintisiz müşteri hizmeti sunmak
 • Yürütülen çalışmalarda sektörde liderliğe ve başarıya ulaşmış olan teknolojileri kullanmak
 • Kaynakları verimli kullanarak kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmektir.