%100 Gizlilik, Tekniknokta, verilerinizi,  size özel ve gizli tutmayı ilke haline getirmiştir.

Laboratuvarımızda bulunan size ait sabit disk, RAID dizisi, flash sürücü, hafıza kartı ya da cep telefonu üzerindeki tüm veriler, özel ve gizli tutulur.Verilerinizin sizden başkası tarafından kullanılması veya görüntülenmesine izin verilmez.

Laboratuvarlarımızda verilerinizin  bir kısmı sadece çalışırlığı test edilmek amaçlı kontrol edilir.Kurtarma sonrası alınan kopyaların tümü siz aksini istemediğiniz sürece 7 gün içerisinde sunucularımızdan silinmektedir.

Tekniknokta veri kurtarma hizmeti ile Bankalar, Devlet Daireleri, Sağlık Kuruluşları, Üniversiteler, Hukuk Birim ve büroları na hizmet vermektedir ve bu kuruluşlara ait veriler hizmet süremiz boyunca, bizim güvencemiz ve gizliliğimiz altında korunmaktadır.

Birçok müşterimiz kendilerine ait Müzik, Film, Kişisel fotoğraf ve videolar , finansal kayıtlar ve araştırma belgeleri gibi özel verilerinin  başka bir kişi tarafından görüntülenmesi veya kullanılmasını istememektedirler.Burada Tekniknokta nın asli görevi kurtarım sonrası verilerinizin size tamamen teslimini sağlamaktır.Sizin gizliliğinize saygı göstermek ve korumak bizim öncelikli görevimizdir.

Çoğunlukla gizliliğe önem veren müşterilerimiz ile Gizlilik Sözleşmesi imzalamaktayız.Bu şekilde yasalar önünde de çalışma yöntemlerimizi belirtmiş oluyoruz.